Порядок роботи

Історія – наші корені. Без них не можливе життя сьогодні і в майбутньому 
 (М. Амосов)

Об'єднайтеся в ГРУПИ, ОБЕРІТЬ одну із запропонованих ролей та  ВИКОНАЙТЕ ЗАВДАННЯ:

1. Літописці. Уявіть себе літописцями Київської Русі-України. Разом з нею, з її населенням та князями Ви переживаєте злети та падіння. Які події даної доби, на Вашу думку, стали підгрунтям для формування в подальшому окремої Української держави з її самобутніми традиціями та звичаями? Результат творчо-пошукової роботи команда має представити у вигляді презентації (15-20 слайдів).
На допомогу :


  2.  Козаки  Відтоді як у 1240 р. було зруйновано Київ, головною ареною подій української історії стали Галичина й Волинь. Проте на кінець ХVІ ст. центр подій знову переміщується на схід у Подніпров'я, яке протягом довгого часу лишалося малозаселеним. На широких просторах, котрі тоді називали Україною, тобто землями на порубіжжі цивілізованого світу, з новою гостротою розгорілася давня боротьба між осілим людом та кочовиками, посилювана затятим протистоянням християнства та ісламу. Гніт, що поширився у заселених західних районах, породжував численних утікачів, які надавали перевагу небезпекам пограничного життя перед кріпацтвом. Унаслідок цього з'являється новий стан – козацтво, що селилося на порубіжних землях. Козацька доба дала нам декілька непересічних історичних постатей, таких як Б. Хмельницький, І. Виговський, І.Сірко, І. Мазепа, для яких найвищою цінністю у їх житті стала боротьба за самостійність України.  

   Тому Вам необхідно ознайомитися із допоміжними ресурсами та обрати декілька подій даної доби (персоналій), які, на Вашу думку,  назавжди мають залишитися у пам'яті українців як визначні сторінки боротьби за волю, справедливість і православ'я.  Результат творчо-пошукової роботи команда має представити  у вигляді вікі-газети. 
На допомогу:
2) Козаки ;

3. Просвітники  Вам необхідно згадати про досить непрості для нашого народу події ХІХ століття, коли українські землі перебували під владою Російської та Австрійської імперій. Про асиміляцію українського населення, наступ на його споконвічні традиції та звичаї, мову, освіту та культуру, Але навіть в такі складні часи українці не здавалися і продовжували боротися з владою будь-якими можливими методами, зокрема, створюючи просвітницькі,  громадські організації чи товариств. Одну з головних ролей в цьому русі відіграли саме українські письменники та поети.  Вам необхідно опрацювати наведену нижче інформацію і у вигляді буклету подати інформацію про ті події, про тих письменників, які пробуджували український народ,  не даючи йому забути свою історію.
На допомогу:








4. Військові стратеги  Ще однією трагічною сторінкою для України є участь її населення у Першій та Другій Світових війнах. Братовбивча війна, оскільки українці знаходилися у складі ворогуючих блоків; руйнування економіки; евакуація підприємств; масові репресії, депортації... Але разом з цим варто не забувати про військові заслуги УСС, подвиги героїв Крут, легендарних партизан С.Ковпака, О. Сабуроав, О.Федорова, льотчиків-винищувачів, простих солдатів, які боролися з ворогом до останнього. 
      Вам необхідно опрацювати додаткову інформацію. Результат творчо-пошукової роботи представити у вигляді презентації (15-20 слайдів).
На допомогу:




 5.  Історики Вашій групі необхідно повторити основні події історії України від проголошення незалежності 1991 року та пройти онлайн-тест 


Зібрані матеріали відправте на електронну пошту vita.kolomits@gmail.com з вказівкою назви Вашої команди.

Комментариев нет:

Отправить комментарий